Intrebare

Aici puteţi purta discuții generale despre Guild Wars 2

Intrebare

Mesajde Audron » 20 Mai 2013, 09:22

Am reusit sa imi rezolv problema pe care o mentionasem ieri, era de la mine, nu mai am facut update la palca grafica de atunci. Acum merge. Dar, cum n am mai intrat de la inceputul lui februarie, am foarte multe living story achievements nefacute. Si...incep sa cred ca nici nu mai pot sa le fac. Cand am reintrat, eram in Lions Arch, unde erau refugiatii. Si am dat si click pe un foc mare, ca eram curios ce e cu el. Si mi-a aparut Story Arc Complete. Sper ca nu a fost asta o mare gafa, dar nici refugiatii nu mai sunt acolo, si nici pe Braham si Rox nu i-am gasit in Black Citadel unde trebuia. Are cineva o solutie?

Va multumesc.
Audron
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 19 Iul 2012, 12:10

Re: Intrebare

Mesajde vaporeanu » 20 Mai 2013, 11:21

Din pacate partea aceea din Living Story s-a terminat, deci numai poti sa le faci, in schimb poti sa faci multe altele in joc.
Living Story a fost primul capitol, ca sa zic asa, acuma s-a trecut la partea a 2 eventurile din Southsun Cove.
Spor la joc, te asteptam pe ts comunitatii.
vaporeanu
Legionar
 
Mesaje: 110
Membru din: 27 Mar 2012, 10:34
Localitate: Campina
Nume caracter: Kykw
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Intrebare

Mesajde Audron » 20 Mai 2013, 11:35

Multumesc de raspuns. Chiar speram ca le mai pot face. Imi pare rau ca le-am ratat, dar am fost foarte ocupat in ultimele luni si nu am avut timp sa intru. O sa merg zilele astea in Southsun Cove sa vad ce mai e pe acolo... Poate le mai baga alta data din nou, cred ca imi trece o idee prin cap...

Poate ne vedem in joc, eu inca sunt in ghilda Morometzii, se pare, ma asteptam sa fi fost scos afara dupa 2 luni de inactivitate, dar se pare ca nu. Si sunt recunoscator pentru asta.

Nu stii sa existe si sanse de a fi reluate living story campaigns?
Audron
Gladium
 
Mesaje: 10
Membru din: 19 Iul 2012, 12:10

Re: Intrebare

Mesajde sNap » 20 Mai 2013, 15:56

Salutare Audron!

Nu s-a anuntat nimic in aceasta privinta, deci nu putem sa iti zicem cu siguranta ca da, sau nu. Exista posibilitatea ca in viitoar aceste questuri sa fie reluate, desi parerea mea e ca aceasta posibilitate este foarte mica.(au fost limited period events/quests)
Imagine
Avatar utilizator
sNap
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 80
Membru din: 30 Sep 2012, 22:22
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: Andariel Snowstorm
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)


Înapoi la Discuţii generale despre joc

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Bing [Bot], Google [Bot] şi 15 vizitatori