Guild vs Guild

Discuții despre Guild Wars 1

Guild vs Guild

Mesajde inhuman » 13 Mai 2012, 19:10

Salutare si imi cer scuze daca postez intr-un loc nepotrivit (niciodata nu m-am descurcat prea bine cu forumurile).
M-am hotarat sa postez pe acest forum deoarece este mai urmarit de jucatorii vechi de Guild Wars decat primul site facut de SoR.De curand m-am alaturat comunitatii voastre,si as dorii sa fac o propunere.Am putea stabili o ora exacta pe saptamana in care sa putem juca guild vs guild , Heroes Ascent si respectiv Random Arena impreuna?
Revenind inapoi in joc si urmarind meta-ul consider ca este deja foarte usor sa urcam in top si sa farmam puncte de hero cu aceste builduri,iar tot ce inseamna tactic caller (in Heroes Ascent unde am experienta necesara) ma pot ocupa eu.Daca sunteti de accord eu ma pot ocupa de aceste evenimente si pot posta pe forum buildul pe care il putem juca in zilele stabilite.
Multumesc anticipat si astept parerile voastre!
Dani Mic sau Noone Will Die
inhuman
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 9
Membru din: 29 Feb 2012, 20:56
Nume caracter: iNhumaN

Re: Guild vs Guild

Mesajde Larry 2F » 13 Mai 2012, 22:17

Abia astept sa jucam Random Arena impreuna.
Avatar utilizator
Larry 2F
Gladium
 
Mesaje: 65
Membru din: 25 Apr 2012, 12:57

Re: Guild vs Guild

Mesajde Anaky » 13 Mai 2012, 22:40

m-as baga si eu la RA si/sau HA ,o sa va anunt cand am ceva timp liber pentru un maraton pvp :D
Imagine
Avatar utilizator
Anaky
Gladium
 
Mesaje: 82
Membru din: 28 Iul 2011, 09:31
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Anaky Ryu

Re: Guild vs Guild

Mesajde Markus Clouser » 14 Mai 2012, 00:02

Desi am reusit sa fac toate titlurile de pve si ceva din pvp, Hero imi lipseste și asta ma enerveaza groaznic.

Dupa ce termin cu sesiunea si ce mai am pe cap in perioada asta, eu unul as vrea sa joc, cu cea mai mare placere chiar.
Avatar utilizator
Markus Clouser
Legionar
 
Mesaje: 374
Membru din: 10 Apr 2012, 10:48
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: Markus Clouser

Re: Guild vs Guild

Mesajde Anaky » 14 Mai 2012, 22:38

Weekend-ul viitor (incepand de vineri seara ) eu am timp liber de la 20 pana se sparge gasca.
PS: gladiator r1 ,hero r1 just so you know :)
Imagine
Avatar utilizator
Anaky
Gladium
 
Mesaje: 82
Membru din: 28 Iul 2011, 09:31
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Anaky Ryu

Re: Guild vs Guild

Mesajde inhuman » 29 Mai 2012, 17:12

Ok baieti se pare ca nu sunt prea multe persoane interesate dar oricand sunt bineveniti :D.Imi cer scuze ca raspund atat de greu am avut foarte multa treaba in ultimul timp si probleme cu PC.In principiu daca sunteti interesati ar fi posibil cam in fiecare seara dupa ora 20-21.Daca ne strangem 4-5 persoane o sa incep sa ii dau drumu echipei si sa invatam reciproc.Din cate am vazut HA este cam mort :(.Am stat hoh 2 ore si am prins 5 meciuri in hala...Ne putem orienta desigur spre GvG care am vazut k este mult mai activ:D.

4-5 persoane si ma voi ocupa personal de activitatea echipei.Va urez multa bafta si va multumesc pentru reply.

P.S. Oricine e binevenit atata timp cat pricepe si se straduieste sa nu repete aceeasi greseala la nesfarsit!

Va multumesc!
inhuman
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 9
Membru din: 29 Feb 2012, 20:56
Nume caracter: iNhumaN

Re: Guild vs Guild

Mesajde roliii » 29 Mai 2012, 18:40

Salut, la GvG ma pot alatura si eu cu un elementalist... Zilele astea am facut GvG cu guildul pentru faction, era missiunea la combat si era reward 9000 faction points/meci castigat... am strans ceva keyuri si le-am vandut...Anyway , oricand dupa ora 22:00 ;))
roliii
Gladium
 
Mesaje: 34
Membru din: 14 Mai 2012, 10:23
Nume caracter: Orcher


Înapoi la Guild Wars 1

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator