Hacked Account

Discutăm de toate

Hacked Account

Mesajde Corcodus » 01 Oct 2012, 16:52

Ieri am fost dat afara din joc cu eroarea 3002:1008:1:462 .
M am lamurit despre ce era vorba , cineva mi a spart adresa de mail , a schimbat adresa de logare
la guild wars2 si am primit urmatoru mesaj:Someone -hopefully you!- has requested to change the email address associated with your Guild Wars account.

Need help or have questions about your Guild Wars account? Visit our support site: http://support.guildwars2.com/.

Thanks!

-The ArenaNet Team
Am trimes 3 mail la arenanet si am intrebat colegii din guild despre contu meu daca este activ..cineva se joaca
si la ora aceasta cu caracteru meu...
Daca ma poate ajuta cineva .....,
Multumesc anticipat.
Imagine
Avatar utilizator
Corcodus
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 4
Membru din: 03 Iun 2012, 22:15
Localitate: Craiova

Re: Hacket Account

Mesajde Valky » 01 Oct 2012, 18:19

Pana ne lamurim despre ce este vorba, contul o sa fie kicked din guild temporar. Intr-adevar, cel care este online nu raspunde in-game. Cu siguranta iti vei recupera contul de la ANet, dar o sa ai de asteptat cateva zile. Imi pare rau ca ti s-a intamplat asta. Noi nu avem cu ce sa te ajutam, putem eventual sa confirmam daca ne intreaba ceva ANet, dar ma indoiesc pentru ca orice chestiune legata de accounts este pastrata la nivel privat de ANet, nu vor tine cont de orice mail trimis de noi si nu vor oferi date sau informatii despre situatia contului tau decat proprietarului care poate demonstra ca a cumparat jocul.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World

Re: Hacked Account

Mesajde Corcodus » 02 Oct 2012, 12:10

Gata multumesc , problema a fost rezolvata.
Imagine
Avatar utilizator
Corcodus
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 4
Membru din: 03 Iun 2012, 22:15
Localitate: Craiova

Re: Hacked Account

Mesajde stevecelrau » 02 Oct 2012, 12:29

Ma bucur ca ti-ai recuperat contul, parerea mea e ca acum ori iti schimbi adresa de mail pe care ai contul ori iti securizezi adresa existenta - schimbi parola, intrebari secrete, etc.
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori