recrutare

Moderatori: Looka, Para

recrutare

Mesajde George » 03 Oct 2012, 14:31

Salut. Diseara incep cu contul meu sa joc. Daca se mai poate, as dori sa intru si eu in BooM.
Nume de caracter Dudica Razboinica. Sigur va fi guardian, rasa....., mi-au placut mai multe. Pana diseara ma hotarasc. Am mai fost in BooM, in GW1. Sper sa ma primitzi. Am si casti si microfon. Multumesc.
George
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 03 Oct 2012, 14:26
Nume caracter: Dudica Razboinica

Re: recrutare

Mesajde joko » 05 Oct 2012, 21:06

Salut , De ieri am inceput si eu sa joc numele in joc Gioko am un amic Index la voi si asvrea sa intru si eu in guilda
joko
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 04 Oct 2012, 16:56
Nume caracter: joko

Re: recrutare

Mesajde creea » 10 Oct 2012, 12:08

Salutare,

Se pare ca am ajuns si eu pe meleagurile din Seafarer's Rest, ma gandeam daca aveti un loc si pentru mine.
Nume de joc "Allen Lock".

Va salut si poate ne vedem in joc.
creea
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 06 Sep 2012, 23:18
Nume caracter: Allen Lock

Re: recrutare

Mesajde Sonjirro » 28 Oct 2012, 11:45

Salutare tuturor romaniilor de ieri am inceput si eu GW2 si a-si vrea sa intru din nou in BooM daca se poate IGN:Vipera Albastra,multumesc!!!! :D :D
Sonjirro
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Oct 2012, 11:42
Nume caracter: Vipera Albastra

Re: recrutare

Mesajde Sonjirro » 28 Oct 2012, 13:36

Ma scuzati da numele de la mainul meu e E C T O M R
Sonjirro
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 28 Oct 2012, 11:42
Nume caracter: Vipera Albastra

Re: recrutare

Mesajde balboa » 28 Dec 2012, 16:44

Salut
M-am apucat de GW2 ieri caut o ghilda romaneasca cu membri activi si care nu sufera de sisteme ierarhice prea complicate si scopuri prea inalte pentru muritorii de rind.
Imi place prezentarea voastra desi ar fi bune si niste RPG-uri pe linga hand grenades.
Ultimii 2 ani i-am petrecut in AION dar sper ca GW2 sa fie cel putin la inaltimea predecesorului sau .CIt despre Anctartica ,la ora asta as prefera Cuba patrie muma pt pinguini.
Main caracter :Bongo Boo-necromancer(aproape level 10 la ora sta)
Sper sa vaem ocazia sa jucam impreuna
balboa
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 28 Dec 2012, 16:25
Nume caracter: bongo boo

Re: recrutare

Mesajde poisonjuke » 10 Ian 2013, 14:00

Salut! M-a numesc Sebastian (porecla Abi, fie cum vreti voi), in-game : Baronu (idea unui coleg cu acest nume :D ) am lvl 12 momentan dar am jucat multe MMO-uri si ma prind destul de repede. Daca se poate as vrea sa intru si eu in breasla voastra, o sa fiu destul de activ, mai ales in weekend-uri si sper ca o sa ne intelegem bine, desi cred ca nu o sa fie nici o problema!! Astept cu nerabdare sami dati un raspuns. ;)
poisonjuke
Gladium
 
Mesaje: 6
Membru din: 07 Ian 2013, 00:28
Localitate: Miercurea Ciuc
Nume caracter: Baronu

Re: recrutare

Mesajde Para » 15 Ian 2013, 23:36

Salutare si scuze de absenta.
Am dat invite si bine ati venit.
Cei care nu au primit invite va rog un pm.
GW 2 ING: Call The Paramedic, Uitate Si Vei Muri, Daca Ma Vezi Fugi, Plague From Beneath.
Bow before the mighty penguins you puny mortals !!!!!! MUHAHAHAHA
Avatar utilizator
Para
Gladium
 
Mesaje: 67
Membru din: 18 Sep 2011, 21:04
Localitate: Prin Bucuresti
Nume caracter: Call The Paramedic

Re: recrutare

Mesajde Brett » 22 Feb 2013, 17:46

Hello penguins! Am inceput sa joc GW2 de circa o saptamana, mi-a placut foarte mult felul in care ati prezentat ghilda. Mi-as dori sa fac parte dintr-o comunitate prietenoasa, e destul de plictisitor sa joci de unul singur un joc multiplayer. Cat priveste TS, casca si microfon, voi incerca, am un calculator mai ciudat(cimitir indian sub bloc probabil :D), am tot incercat casti si microfon, si in cel mai bun caz au functionat castile, probabil are o personalitate mai ciudata.
In viata reala raspund la apelativul de Dan, caracter in game Sonya Swiftarrow, norn ranger, level 16, sper sa ma acceptati si sa ne vedem in joc.
Faptul ca detest pestele poate constitui o problema? :lol:
Brett
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 19 Feb 2013, 12:14
Nume caracter: Sonya Sfiwtarrow

Re: recrutare

Mesajde westy8998 » 02 Mar 2013, 23:16

salutare ... si fyi foarte tare modul in care s-a prezentat guild'ul ... Am un caracter Wharrior LVL 72 pe viitor inca ceva si e putin cam nasol de unu singur . Numele caracterului este Oblizzardo ( si nu nu este nici o aluzie la WOW :)) ). Apreciez si multumesc anticipat invitatia in guilda si ne vedem acolo . PC am ,chef de joc, TS , Casca , microfon etc . Spor la treaba in continuare .
westy8998
Gladium
 
Mesaje: 3
Membru din: 19 Aug 2012, 00:27
Localitate: Bucuresti
Nume caracter: oblizzardo

Re: recrutare

Mesajde Sorenc89 » 22 Iul 2013, 17:49

Salut ma numesc Sorin am un elementalist lvl 63 Sorèn,am jucat 3 ani de zile Aion,as dori sa intru si eu la voi in legiune,tnx
Sorenc89
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 22 Iul 2013, 17:46
Nume caracter: Sorèn
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: recrutare

Mesajde stevecelrau » 23 Iul 2013, 14:20

Sorenc89 scrie:
Salut ma numesc Sorin am un elementalist lvl 63 Sorèn,am jucat 3 ani de zile Aion,as dori sa intru si eu la voi in legiune,tnx


Cred ca cel mai bine este sa ii dai un PM in joc lui Para, nu stiu cat de des citeste forumul. Numele il gasesti in semnatura lui:
Call The Paramedic
Uitate Si Vei Muri
Daca Ma Vezi Fugi
Plague From Beneath
I am valiant, boisterous, strong-willed and passionate. I am Norn.
Jormag, feel my wrath!
Avatar utilizator
stevecelrau
Legionar
 
Mesaje: 365
Membru din: 05 Aug 2011, 17:53
Nume caracter: Evren Khan / Alba Ca Zapada

Re: recrutare

Mesajde Para » 21 Aug 2013, 20:02

Salutare.
Scuze de absenta dar nu am avut timp sa verific mesajele. Pentru recrutare astept un mesaj si sunteti ca si acceptati.
Para
GW 2 ING: Call The Paramedic, Uitate Si Vei Muri, Daca Ma Vezi Fugi, Plague From Beneath.
Bow before the mighty penguins you puny mortals !!!!!! MUHAHAHAHA
Avatar utilizator
Para
Gladium
 
Mesaje: 67
Membru din: 18 Sep 2011, 21:04
Localitate: Prin Bucuresti
Nume caracter: Call The Paramedic

Re: recrutare

Mesajde Para » 04 Iun 2015, 21:25

Locuiesti in beciul parintilor? Te-ai lasat de scoala la 15 ani? Traiesti din conserve de peste si Redbull? Noi nu judecam! Elibereaza-ti pinguinul launtric cu [BooM]. Inca suntem prin zona si activi !!!
GW 2 ING: Call The Paramedic, Uitate Si Vei Muri, Daca Ma Vezi Fugi, Plague From Beneath.
Bow before the mighty penguins you puny mortals !!!!!! MUHAHAHAHA
Avatar utilizator
Para
Gladium
 
Mesaje: 67
Membru din: 18 Sep 2011, 21:04
Localitate: Prin Bucuresti
Nume caracter: Call The Paramedic

Re: recrutare

Mesajde dinamodi » 27 Iun 2015, 01:07

Salut, nume de joc "kukamalaka", lvl 41, sunt nou in joc dar am mai jucat MMO, vreau la voi :D
dinamodi
Gladium
 
Mesaje: 2
Membru din: 12 Iun 2015, 13:34
Nume caracter: Kukalamaka
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: recrutare

Mesajde Para » 24 Aug 2015, 17:30

Am verificat si esti in ghilda, in caz contrar te rog sa revii cu un mesaj. Scuze de absenta. Para
GW 2 ING: Call The Paramedic, Uitate Si Vei Muri, Daca Ma Vezi Fugi, Plague From Beneath.
Bow before the mighty penguins you puny mortals !!!!!! MUHAHAHAHA
Avatar utilizator
Para
Gladium
 
Mesaje: 67
Membru din: 18 Sep 2011, 21:04
Localitate: Prin Bucuresti
Nume caracter: Call The Paramedic


Înapoi la Penguins With Hand Grenades [BooM]

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator