Help needed!

Discutăm de toate

Help needed!

Mesajde Postrof Blackwell » 14 Aug 2012, 03:16

Fac apel la orice jucator de guild wars 1 cu ceva experienta, timp liber si voie buna pentru a ma ajuta cu niste sfaturi si pointers pe TS despre ce anume trebuie sa fac pentru a obtine in HOM ceva puncte. Am 2 caractere de lvl 20 am facut campanii etc am citit guide-uri despre ce ar trebui sa fac dar pur si simplu este prea complex. Prea multe notiuni si "sfaturi" pe care nu prea le inteleg si ma pierd de-a binelea prin ce ar trebui sa fac. Stiu ca e pe "ultima suta de metri" dar ar fi pacat fiindca am jocul de ceva timp dar nu m-am putut tine de el si acum beneficiez de mult timp liber dar nu ma descurc sa acumulez acele HOM points.
REPET : scopul e de a face cat mai multe puncte in HOM(macar 30 ar fi ok :D ) si tot ceea ce cer is sfaturi(nu bani, iteme etc).
Va multumesc!
Imagine
Avatar utilizator
Postrof Blackwell
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 161
Membru din: 02 Mai 2012, 08:25
Localitate: Galati
Nume caracter: Postrof Blackwell

Re: Help needed!

Mesajde Ronah » 14 Aug 2012, 06:51

30 de puncte in mai putin de 2 saptamani este cam greu pentru ca majoritatea se obtin cu sume mari in-game gold si nu cu gamepaly time. Dar vreo 10-15 ar fii posibil.
Imagine
Avatar utilizator
Ronah
Centurion
 
Mesaje: 806
Membru din: 16 Dec 2011, 13:11
Nume caracter: Ronah Haght Akan

Re: Help needed!

Mesajde Sparks » 14 Aug 2012, 10:23

Eu mi-am pus fratiorul la treaba ^^ . Astfel invata si el un joc calumea(calculatorul fiind mai slabut), si imi face si mie puncte. Desigur i-am promis si o recompensa:D.Oricum poti sa faci punctele alea oricand, si la 1 an dupa lansare, si tot o sa iti dea acele cosmetice.
Sparks
Legio Gemina [XIII]
 
Mesaje: 125
Membru din: 24 Apr 2012, 08:51

Re: Help needed!

Mesajde Wicked » 14 Aug 2012, 10:42

Te ajut eu. Da-mi un PM cu ora la care esti pe TS. See ya ;)
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Help needed!

Mesajde Valky » 14 Aug 2012, 19:54

Just for reference reminder:
viewforum.php?f=17
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori