Cumpar Guild Wars 2

Discutăm de toate

Cumpar Guild Wars 2

Mesajde ChevalieR » 17 Sep 2012, 10:51

As vrea sa stiu dak are cineva o copie de Guild Wars 2 de vanzare pentru ca nu mai exista p stoc la orice magazin la care am sunat si comanda de la altex vine in octombrie

Eu sunt din Prahova daca vreti schimb personal sau pot sa va trimti bani prin mandat online prin posta romana sau alte mijloace similare dak sunteti din alta parte a tari




Imi cer scuze dak postul nu e pus unde trebuie mam gandit k discutii generale despre joc ar fi cel mai bun loc unde sa postez cererea mea disperata
Battles are won by slaughter and maneuver. The greater the general, the more he contributes in maneuver, the less he demands in slaughter.
Avatar utilizator
ChevalieR
Gladium
 
Mesaje: 20
Membru din: 14 Sep 2012, 14:39
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Andre Du ChevalieR

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde Wicked » 17 Sep 2012, 10:59

Nu vrei sa cumperi digital ? E mult mai simplu decat sa te complici cu posta si iti vine cd key-ul imediat. Incearca pe CG sau pe site-ul GW2 oficial https://buy.guildwars2.com/en/. Nu cred ca vinde cineva boxed version si nu te-as sfatui sa te incurci cu baietii de pe (alte) forumuri care dau cd key-uri ieftine si dubioase.

De asemenea, te rog sa citesti Regulile de utilizare a forumului sau risti warn :)
Avatar utilizator
Wicked
Legionar
 
Mesaje: 194
Membru din: 14 Feb 2012, 20:34
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Zarroc Wickedblade
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde ChevalieR » 17 Sep 2012, 11:12

carte de credit nu permite plati online deci nu pot sa incarc nici in paypal nici sa platesc bancar daia caut si nu neaparat in cutie si digital dak are cod cineva dar numai sa il testez
Battles are won by slaughter and maneuver. The greater the general, the more he contributes in maneuver, the less he demands in slaughter.
Avatar utilizator
ChevalieR
Gladium
 
Mesaje: 20
Membru din: 14 Sep 2012, 14:39
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Andre Du ChevalieR

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde Ztepam » 17 Sep 2012, 11:25

Wicked scrie:
De asemenea, te rog sa citesti Regulile de utilizare a forumului sau risti warn :)


+1

On-topic: Poate ai incercat... daca nu, ar fi bine sa faci comanda direct prin altex, in 2 zile iti vine(acasa sau la altexul de unde ai facut comanda). Platesti integral, iei bonul, ei fac comanda si te suna cand a venit... te-ai dus cu bonul si iti iei produsul comandat. Asa am facut eu cu mouse-ul de mi l-am luat cu ceva zile inainte de lansara.
Imagine
Avatar utilizator
Ztepam
Legionar
 
Mesaje: 258
Membru din: 02 Feb 2012, 17:32
Localitate: Iasi
Nume caracter: Ztepam

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde Shifty » 17 Sep 2012, 11:30

Din pacate singurele magazine care mai vand Guild Wars 2 sunt cele care au cele mai mari preturi...de aceea eu am platit 200 lei pe el in loc de 160 precum era la altex si emag care vindeau doar cu 160 dar nu mai aveau pe stoc. :(
Avatar utilizator
Shifty
Gladium
 
Mesaje: 18
Membru din: 08 Sep 2012, 23:02
Localitate: Galati

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde B3aT » 17 Sep 2012, 12:36

Avatar utilizator
B3aT
Legionar
 
Mesaje: 224
Membru din: 12 Apr 2012, 12:17
Localitate: Bucharesti
Nume caracter: Bèat
Zona de interes: General PvE (dungeons, farming, etc)

Re: Cumpar Guild Wars 2

Mesajde ChevalieR » 17 Sep 2012, 15:53

Am gasit multumesc tuturor pentru informatii topicul poate fi inchis
Battles are won by slaughter and maneuver. The greater the general, the more he contributes in maneuver, the less he demands in slaughter.
Avatar utilizator
ChevalieR
Gladium
 
Mesaje: 20
Membru din: 14 Sep 2012, 14:39
Localitate: Ploiesti
Nume caracter: Andre Du ChevalieR


Înapoi la Discuţii generale

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori