Heya!

Nu ne putem numi o comunitate dacă nu ne cunoaştem, nu?

Heya!

Mesajde Minion » 20 Aug 2012, 13:49

Salut! Ma numesc Miroslav, am 18 ani si sunt pregatit sa devin urmatorul "men-at-arms" din mult asteptatul MMORPG Guild Wars 2.
Obisnuiam sa fiu un WoWcoholic back in TBC, dar "obsesia" mea pentru WoW a inceput sa scada treptat o data cu aparitia expansion-ului WOTLK, dar am ramas in continuare un fan al lore-ului din lumea Warcraft si sper sa fiu atras la fel de mult si de povestea din lumea Guild Wars. In rest ce pot sa spun, sunt un casual gamer, avand in vedere ca anul acesta ma pregatesc pentru examenul de bacalaureat, este
posibil ca orele petrecute in joc sa se reduca, dar intentionez sa imi fac timp pentru amandoua.
Altceva...sper ca atat in joc cat si pe forum sa intalnesc o comunitate stransa, prietenoasa si activa, si tot o data un guild pe placul meu.

Toate cele bune!
Build a man a fire, and he'll be warm for a day. Set a man on fire, and he'll be warm for the rest of his life.
Imagine
Avatar utilizator
Minion
Gladium
 
Mesaje: 4
Membru din: 17 Aug 2012, 14:41

Re: Heya!

Mesajde EchoLife » 20 Aug 2012, 16:19

Bine ai venit in comunitatea GW2.ro :)
Imagine
Avatar utilizator
EchoLife
Gladium
 
Mesaje: 46
Membru din: 01 Apr 2012, 09:02
Localitate: Cluj Napoca
Nume caracter: EchoLife

Re: Heya!

Mesajde Valky » 21 Aug 2012, 01:28

Bun venit intre prieteni, Miroslav, cya ingame.
Cheers
Be most excellent to each other and fear not this night, you will not go astray. Though shadows fall still the stars find their way.
Avatar utilizator
Valky
Centurion
 
Mesaje: 976
Membru din: 06 Feb 2012, 00:18
Zona de interes: World vs World


Înapoi la Să ne cunoaştem mai bine

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori