In cautare de guild SR

Căutați o ghildă sau vreți să vă creați una? Aici găsiți mai multe informații despre ghildele din GW2.

In cautare de guild SR

Mesajde MarianM1 » 23 Oct 2015, 13:52

Salut.

Din ce am inteles toata lumea e pe seafarer's rest, e bun ca si eu tot acolo sunt.

Am jucat GW2 din ziua 1, apoi dupa ceva vreme m-am lasat, cam 1 an, apoi am revenit iar pentru cateva luni, apoi m-am lasat iar, asta acum vreun a si ceva si acum odata cu noul addon as vrea sa joc iar.
Din ce vad eu pe aici e cam moarta comunitatea si tind sa cred ca nici oameni care joace nu mai sunt asa multi.
Astea fiind spuse, tot am sa incerc marea cu degetul, deoarece as vrea sa joc alaturi de alti oameni, de fiecare data cand am jucat am jucat in guilda, si aproape de fiecare data de romani.
Din cauza muncii am un program destul de ciudat si uneori nu pot juca, alteori pot juca mai multe ore, depinde de situaie.
Interesul in joc ar fi in principal PvP, WvW, dar nu spun nu nici la raiduri sau alte activitati, doar ca as vrea sa ma axez mai mult pe pvp.

Prin urmare, daca se gaseste un loc si pentru mine pe undeva, as aprecia un raspuns.

Numai bine.
MarianM1
Gladium
 
Mesaje: 1
Membru din: 18 Oct 2013, 09:03
Zona de interes: PvX (câte puțin din toate)

Înapoi la Discuții generale despre ghilde

cron
Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori